Kvatro sooviks on anda oma panus kodu või büroo hoidmisel sooja, hubase ja turvalisena. Selle soovi täitmisele on pühendunud Kvatro erinevad osakonnad – haldus, tehnohooldus, heakord ning õigus. 

Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ ülesandeks on jätkusuutlike kinnisvarakeskkonna korrashoiu terviklahenduste pakkumine ja nende teenuste juhtimine. Ettevõtte poolt teenindatakse kokku ligi 7000 kinnistut Harju ja Tartu maakonnas.

Õiguse osakonna ülesandeks on kaitsta oma klientide õiguseid kõikides kinnisvaraga seotud õigusvaidlustes. Ettevõte on oma kliente edukalt esindanud korteriomandi võlgnevusi-, ehituskvaliteeti-, kindlustusnõudeid-, tööettevõtu-, kaasomandit- ja korteriühistu kohustusi puudutavates õigusvaidlustes.

Tehnohoolduse osakonna ülesandeks on hoida korras hoonete tehnosüsteemid ning pakkuda oma klientidele abi hoone avariiolukordade likvideerimisel. Ettevõte omab elektrikäidu, automaatsete tulekustutussüsteemide, automaatsete tulekahjuteatesüsteemide, gaasi- ja kütteseadmete hooldamise pädevust.  

Heakorra osakonna ülesandeks on korrashoiuteenuse osutamine kinnistutel. Lisaks igapäevasele korrashoiuteenuse osutamisele pakub ettevõte oma klientidele ka lisa- ja hooajateenuseid nagu akende pesemine, põrandate vahatamine, vaipkatete keemiline puhastamine, pehme mööbli keemiline puhastamine, sanitaarruumide desinfitseerimine, ehitus- või remondijärgne suurpuhastamine, katuselt lume- ja jääpurikate eemaldamine.

 

Ühiselt jõuame parimani!

 

 • Haldusnet

  Sisene

  Teata näidud, vaata arveid ja palju muud

 • Kodukindlustus

  Sisene

  Kindlustus meie klientidele

 • Hinnapäring

  Küsi pakkumist